MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 16327302
nr 1632 7302
Fåtölj
Gillis Lundgren, "Dixi", för IKEA, 1970-tal
Kondition: bruksslitage, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:38:22
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr